Dobrý den paní Jano,

minulý pátek jsem u Vás byla na terapií a ještě jednou Vám chci poděkovat, že jste mi opět vrátila víru v sama sebe, dala jiný pohled na určité situace a z nich plynoucí pocity a především jste mě dostala do duševní rovnováhy, která stále přetrvává. Už jak jsem šla od Vás jsem se cítila uvolněná, vnitřně šťastná a plná síly. Prostě našla jsem opět sama sebe. Včera se manžel vrátil z 4denní dovolené, tak pevně věřím, že si budu i nadále držet přístup, který jsem u Vás získala, jelikož už budu na určité situace nahlížet jinak.

Přeji ať se Vám daří. Jste úžasná.

Verča, Ostrava

Dobrý den, Jano, hlásím se po pár dnech od terapie.

Mohu s čistým svědomím říct, že na sobě pozoruji  příjemné změny. Vnitřní “balvan”, který ležel na hrudi, se zřejmě pomalu odvaluje. Lépe se mi dýchá i komunikuje, všechno hezky sebevědomě bez výčitek. Ač jsem vlastně od terapie nic neočekával, tak jsem rád, že jsem ji absolvoval. Funguje to hezky.

Moc děkuji a ať se Vám daří.
Radek, Ostrava

Od RUŠky jsem si nic neslibovala, těch terapií už jsem vyzkoušela spoustu a vím že každá má něco do sebe, některá člověku sedne víc a některá méně.

Nicméně jsem na ni šla, protože jsem v sobě měla pár témat, na které ostatní terapie nedosáhly, tedy řešili jsme je, dlouhodobě, ale já už je chtěla VYŘEŠIT.

RUŠka jako technika byla skvělá, měla jsem už v přímém přenosu pocit, že se něco opravdu mění, ale opravdový wow efekt přišel až po ní. Stále přicházím do stejných situací, ve kterých jsem léta jednala stejným způsobem, ale najednou ty reakce přestaly. Celkově mě přestalo vadit asi milion věcí, které mi dlouho vadily na sobě, partnerovi, rodině a trápila jsme se s nima. Teď vnímám RUŠku jako takové vysvobození z emocí, které už dlouho nebyly moje, nedělaly mi dobře, ale já jsem je stále prožívala a trápila se.

A paní Janička je jedním slovem skvělá. Nenechá vás v tom babrat a zároveň je jemnou průvodkyní do míst, kde se vám moc nechce. S citem, péčí a radostí sobě vlastní 🙂

Denisa, Ostrava

U paní Jany jsem byla celkem 2x a hned po prvním sezení jsem byla nadšená, kolik bloků se dá odstranit v tak krátkém čase. Vyzkoušela jsem totiž i jiné metody k odstranění bloků a mohu říct, že metoda RUŠ je opravdu velmi rychlá a účinná. Je ovšem také velmi vyčerpávající a já osobně jsem se cítila po terapii dosti unavená. Dokonce se mi následně začaly otevírat staré bloky, které jsem ovšem díky paní Janě zvládla bez obav vyřešit.

S paní Janou jsem spolupracovala 2x a pokaždé jsem odcházela s čistší myslí, duší, tělem – unavená, ale šťastnější.

Terapie probíhá v příjemném a klidném prostředí a sama paní Jana je velmi milá, usměvavá a chápající žena, která Vás provede metodou RUŠ s láskou a porozuměním. Já sama jsem se u ní cítila uvolněně a hezky.

Děkuji Vám paní Jano, že jsem s Vámi mohla spolupracovat.

Terapii RUŠ proto vřele doporučuji všem, kteří by rádi pokročili k šťastnějšímu a naplněnému životu.

S láskou a od srdce
Lenka, Ostrava

Dobrý den, Jani, cítím je skvěle. Vztahy navenek tak nějak „při starém“, ale já cítím ten rozdíl u sebe uvnitř, v pocitech, jsem uvolněnější a je mi to v tom pocitu moc dobře.

Děkuji za terapie a věřím, že se ještě určitě uvidíme 🙂
Veronika, Plzeň

Dobrý den, terapie pomohla. Děkuju.

Petra, Plzeň

Vážená paní Olešová, asi teprve teď přišla ta vhodná chvíle hodnotit RUŠku. Teď jsem si jistá, že to mělo efekt na můj vztah k sestře. Mám akorát výčitky svědomí, že jsem o ní takhle mluvila, bylo to jen moje vidění jí, dnes mi přijde že to vůbec není pravda, všechno co jsem Vám říkala o ní, dnes vidím úplně jinými očima. Mluvila jsem s ní po telefonu ihned ten pátek a jen krátce. Dnes jsme si psaly a vidím celou situaci jinak.

Neumím popsat, co se změnilo, vůbec nemám vztek, nejsem na ní naštvaná, ani nemám důvod být. (Nevím proč jsem se na ni zlobila, vždyť je to moje milovaná sestra, mám ji moc ráda a je výborný člověk, všichni máme nějaké chybičky) a právě proto mám výčitky svědomí, že jsem to zveličovala. Příští týden za ní jedeme s dcerou na návštěvu a těším se. Pokud se něco změní (což doufám, že ne) dám Vám vědět.

Děkuji Vám moc.
Klientka, Plzeň

Dobrý večer, píšu trošičku později.  Jsem na nemocenské totiž celou dobu a chtěla jsem počkat, než se uvidím s taťkou, ať to můžu srovnat :-).

Rozhodně se po terapii cítím úplně jinak než předtím. Cítím se mnohem víc šťastná a spokojená. Řekla bych, že i přemýšlím trošičku jinak než předtím. S taťkou jsem se viděla dneska a určitě se mi bavilo s ním lépe než jindy. Těžko se mi to popisuje, ale vidím teď, jak náš vztah tak vztah mezi rodiči s úplně jiného úhlu. Jsem moc zvědavá, co mi to ukáže dál, až se dostanu trochu více mezi lidi… Je mi teď fakt hezky.

Takže moc děkuju. Věřím, že to byl boj ze mě cokoliv dostat :-D. Jsem moc zvědavá na ségru, až se vrátí od Vás. 🙂

Zuzka, Ostrava

Dobrý den, omlouvám se!! Už několikrát jsem Vám chtěla napsat.

Cítím se dobře. Terapie byla moc přínosná. Odcházela jsem s pocitem jak kdyby jste mi sundala závaží ze zad. Byl to nádherný pocit !!!

Bylo to pochopitelně i náročné (hovořit dlouho). Dříve jsem smýšlela dost negativně. Vše co jsme prošly s RUŠkou bylo neuvěřitelné, cítím větší klid. Věřím, že mi to v dalším vztahu s mami pomůže. Velice si vážím toho, co děláte!!! Moc mě  to posunulo. A zjistila  jsem jak je ta rovnováha důležitá.

Moc děkuji.
Se srdečným pozdravem
Alena, Plzeň

Dobrý den, Jano, popravdě se v tom ještě snažím zorientovat.

Jako zázrakem jsem určitě veselejší a někdy si říkám, ze i bezstarostnější. Dokonce některé situace, které mě rozčilovaly mě najednou nedráždí. V sumáři efekt super 🙂

Mirka, Plzeň

Nejde ani popsat jak moc jsem paní Janči vděčná. Obrátila mi život vzhůru nohama a cítím se, jako bych měla celou dobu zavřené oči a neviděla co se děje a neskutečně jsem se trápila. Naučila jsem se to brát jako realitu a tu si žila a díky paní Janě se s takovou realitou smiřovat naštěstí opravdu nemusím. Vše vidím jiným pohledem a můj život nabral na otáčkách a z negativní mladé holky co vše vidí pesimisticky je pozitivní holka, co se každé ráno budí se svým úsměvem na tváři a je neskutečně vděčná za to jaký má život a žije ho moc ráda.

Než jsme se setkaly, tak jsem měla strach, ale zároveň jsem se moc těšila a doufala, že by tato terapie mohla pomoci přerušit ten nekonečný koloběh, toho v čem jsem se vůbec necítila dobře, ale moje strachy pominuly hned ve dveřích. Paní Jana je velice usměvavá a empatická a hned od začátku jsem se cítila velice dobře a ani mi nepřišlo, že jsem do dveří přišla s tím, abych řešila nějaké své problémy. Přes pláč až k smíchu jsme se společně dostaly k tomu, že je vše, jak má být a já odcházela ze dveří šťastná a duševně klidná, jako už dlouhá léta ne. Je to člověk na svém místě a já jsem jí neskutečně vděčná za to, že jsem si tou změnou mého života mohla projít právě sní.

MOC DĚKUJI Janičko!
Nikol, Ostrava

Jana je skvělá. Pomohla mi během 2 sezení najít pevnou půdu pod nohama. Teď se mi všechny životní výzvy i prohry daří zvládat s nadhledem a klidem.

Jani, moc Ti děkuji. Jsi výborná.

Lenka, Ostrava

Dobrý den, omlouvám se, syn měl v pátek narozeniny, tak jsem měla cely týden trosku hektický.

Daří se mi dobře, po dlouhé době mám v hlavě takový zvláštní klid. S partnerem se hodně zlepšila komunikace a i kdyz se občas objeví nějaká negativní myšlenka, tak jsem schopna ji nějakým způsobem zpracovat a jít dál. Myslím, ze mi terapie hodně pomohla a jsem rada, ze jsem na ni byla.

Moc děkuji ještě jednou. Mějte se hezky.
Lucie, Plzeň

Dobrý večer, Jani.

Rozhodla jsem raději poslat mejl, páč nechci na nic zapomenout a víte jak melu. Takže, jak víte na terapii jsem přišla trošku jako nevěřící Tomáš. Ještě pořád vidím Váš vědoucí úsměv a ujištění, že je to v pořádku. Jak sama víte, byla to jízda. Bylo v tom spoustu slz, smíchu sarkasmu a hoven! Ale teď vážně. Byla to 4hodinová jízda, ze které si pamatuji jen střípky. Vím jen, že se mi vybavovaly věci z mého dětství, které byly dlouhé desítky let pohřbeny v mé paměti. Tak tak jsem dojela domů do Opavy, byla jsem unavená jak malý kocur a po příjezdu domů jsem nebyla schopna slova a 4 hodiny prospala tak tvrdým spánkem jako snad nikdy v životě.

První dny po terapii jsem se cítila absolutně prázdná, měla jsem prázdnou hlavu, byla jsem absolutně bez emocí a jela jsem na autopilota. Asi třetí den, nevím přesně, nastal zlom. Měla jsem pocit jakoby mi odoperovali v mých očích, ale také v mé hlavě nějakou blánu a najednou jsem viděla, vnímala, cítila svět, můj život, sebe sama v barvách. Dostavil se neskutečný pocit štěstí, spokojenosti, smíření… neumím to asi dost dobře popsat. Mám pocit, že můj život má pevnou kotvu, že jsem našla své místo a zároveň mi narostly křídla. Mám pocit spokojenosti jako snad nikdy a hlavně vidím samu sebe. Říkala jste, že jste neměla ještě nikdy klienta tak brzy po takové ztrátě. Já to naopak vnímám jako velký benefit, že jsem mohla RUŠku absolvovat tak brzy po odchodu mého tatínka. O to to bylo silnější a smysluplnější, vyčistilo se vše mezi mnou a jím a mohu ho pustit a milovat navždy.

Děkuji Jani.
Petra, Opava

Dobrý den, moc děkuji, po terapii se cítím výrazně lépe, pomohla mi s překonáním akutní krize a některé události, na které jsem měla velmi nepříjemné vracející se vzpomínky, vyčistila právě od toho negativního. Mohu se nyní v myšlenkách vracet, aniž by to ve mně vyvolávalo negativní pocity.

Momentálně se mám hezky, jen vnímám, že se to ještě stále ve mně tak jako uklidňuje a trochu přemílá, nevím, jak to popsat. Někdy stále moc věci „řeším“ zbytečně, tak na tom ještě chci zapracovat.

Přeji krásné léto a ať se Vám daří!
Katka, Plzeň

Jana: “Dobrý den Dave, jak je? Jste šťastný?”

Dave: “Ano vypadá to že ano. Oči a následující operace už je bez původního strachu. Cítím se výborně! Děkuji za optání.”

Dave, Ostrava

K paní Janě jsem měla možnost jít vícekrát a pracovat na svých emocích a přesvědčeních do hloubky. Musím říct, že člověk který začal na terapii docházet je zcela jiný člověk než ten kterým se cítím být dnes. Můj život se radikálně změnil v tom nejlepším smyslu.

Měla jsem pořád z něčeho strach, úzkost a negativní pocity jsem brala jako normální součást života (vždyť to tak má každý den? 🙂 Pochopení, že to může být opravdu jinak, přišlo už po prvním sezení. Ten pocit kdy nemáte žádný pocit a nic Vás netrápí je k nezaplacení…

Potřeba jít na další sezení potom vycházela z faktu, že už nejsem ochotná respektovat ve svém životě nic co do něj nepatří a co mě brzdí v tom být štastná a sama sebou.

Děkuji moc ze laskavé ale neústupné vedení při terapiích, paní Janu doporučuji kde mohu a pokud se v mém životě opět objeví něco s čím si nebudu vědět rady tak moc ráda přijdu znovu. Ruš terapii beru to jako nejlepší investici mého života.

Denisa, Ostrava

Dobrý den Jano, byla jsem u Vás na terapii a nyní se ozývám jak jsme se domluvily.

Když jsem přijela od Vás, tak mne překvapilo, jak jsem byla unavená. Ale stačilo, jen se vyspat. Jinak se cítím vnitřně daleko klidnější, šťastnější. Mám pocit, že se mi rozevřel hrudník. Děkuji Vám za to.

Jitka, Plzeň

Dobrý večer Jano, myslím, že mě to utvrdilo v mých domněnkách a poučilo, že bych si neměl něco dělat z toho co nezměním. Vnímám to pozitivně, časem se uvidí, jak moc to dokáži využít.

Děkuji. Hezký den.
Dalibor, Ostrava

Díky terapii s Janou jsem už podruhé došla ke šťastnému konci. Byla jsem přesvědčená o tom, že když někoho nenávidím, tak ho nenávidím navždy. Opak byl pravdou. Díky mému přijetí nejsem sice kamarádka s dotyčnou, ale již nemám z ní strach a již je mi celkem volná. Pomohlo mi to k její ignoraci a v pocitu toho, že je to „jen“ člověk. Terapie mi ukázala, že neexistuje něco, co nejde. Jde vše!

Rozhodně doporučuji, pokud pomoc chcete opravdu přijmout! Na většinu příčin problémů totiž sami nepřijdete, většina je totiž schovaná hluboko v nás.

Moc děkuji.
Martina, Plzeň

Jak se cítíš Ty po RUŠce? Jak Ti je zdravotně a jak Ti je celkově?

Hele, je to hodně zajímavé. Má to zvláštní efekt. Od pátku neustále uklízím. Vidět to moc není, ale uklízím… Jo, je. Už jsem plno věcí vyhodila a plno chystám poslat dále. Asi to shrnu. Jsem více v pohodě. Kluci zlobí, klasika, ale nevytáčí mě do ruda. Sama sleduji, co se to vlastně děje… Věci se nezměnily, ale moje reakce ano. Snad to vydrží… Ale jsou tam rezervy. Reflux je taky jiný… Méně mě pálí jazyk, nemusím brát sodu, ale více mě jako tlačí na hrudi. Nicméně se cítím lépe.

Alenka, Ostrava

Jinak už se tedy cítím perfektně. Přijde mi, že v komunikaci s rodiči jsem taková víc vyklidněná 🙂 že věci, které by mě dříve naštvaly dokážu přejít nebo řešit v klidu, aniž bych se u toho vztekala. Takže určitě ještě jednou děkuji, že jste mě provedla terapií RUŠ. Pokud budu mít časem potřebu ještě něco pročistit, ráda se na vás znovu obrátím. Přeji vše dobré ať se Vám daří.

Hanka, Ostrava

V minulosti jsem se potýkal se stejnými vzorci stále opakujících se dokola. Připadal jsem si jak křeček v kolečku co pořád běhá dokola. Mé bloky z dětství mě stále bránily se posouvat dál. Po absolvování sezení s paní Olešovou se mě mnohem lépe “dýchá” a po měsíci od terapie mohu tvrdit, že se mě žije mnohem kvalitněji a lépe. Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. 🙂

Jirka, Plzeň

Dobrý večer, všechno v pořádku, děkuji za pomoc 🙂

Lenka, Ostrava

Dobrý den Jani, píšu jak jsem slíbila týden po RUŠ. Zatím nepozoruji žádné výrazné změny, snad jen v práci se cítím jistější a mám věci víc na salámu což je velice příjemné těším se na to, že se začnou měnit okolnosti a můj přístup i v ostatních sférách.

Moc vám děkuji a přeji krásný víkend opatrujte se.
Maruška, Plzeň

Dobrý večer paní Olešová, v pondělí jsem byla u vás na terapii a slíbila jsem, že se ozvu. Je mi hezky a i Petr prý na mě pozoruje změny. Dnes mi říkal: ,,Kde mám tu svoji starou Aničku?“ řekla bych, že je to každý den lepší. Moc vám děkuji a ráda k vám na terapii ještě někdy přijdu.

Anička, Plzeň

Ahoj Jani, po terapii sa cítim velmi dobre – lahkost a radost a k tomu MP a DS. Akoby už nebolo co riešit. . Jani ďakujem velmi pekne. Peniaze som poslala, dúfam ze ti prišli v poriadku. Prajem veľa radosti a spokojnosti.

Marta, Žilina

Chtěla jsem psát už v sobotu, ale ještě jsem si nechala reservu… přišlo mi to moc brzo :-))) . Výborná nálada, pohoda… S mamkou a ségrama dokonce plánujeme vánoční chatu 🙂 Uvidíme, co se vyloupne dál… Těším se… Song si pustíme… Ať se daří ozvu se na další terapii.

Katka, Ostrava

Jana je kvalitní terapeutka Metody RUŠ. Umí být vnímavá, velmi jemná k potřebám klienta, a také velmi důsledná. Postupuje dle techniky a zároveň bere ohled na klientovy zkušenosti.

Silvie, Brno

Dobrý den, cítím se skvěle, spím jak miminko a hlavu mám pěkně uklizeno u od, však Vy víte. Moc děkuji.

Říkala jsem o Vás mamce, tak uvidíme, třeba se ještě potkáme až ji k Vám povezu.

Krásný den přeji.
Martina, Opava

Dobrý den Jano, chystala jsem se vám napsat. Cítím se moc hezky, spoustu věcí jsem si uvědomila a jsem moc šťastná, že jsem vaši terapii absolvovala. Moc Vám děkuji!

Jitka, Plzeň

Dobrý večer, Anička už mě neštve. Děkuji.

Daniel, 11 let, Ostrava

Terapie mi dost pomohla, vztah s otcem se zlepšil. A pár dalších situací v životě již přejdu v klidu, takže super. Paní Jana je milá a sympatická terapeutka a vřele ji doporučuji.

Petr, Ostrava

Soužití dvou generací ve většině případů s sebou nese životní problémy. Když se ty problémy nesou dlouhou dobu, nejde se vyhnout ani stavu bezmoci, pocitu marnosti, méněcennosti, zoufalství vedoucí až k nenávisti. Z těchto problémů je již těžké se dostat. Bez pomoci milé, usměvavé Jany by se mi to nepovedlo. Bylo zajímavé, kam až jsme se při řešení těchto problémů dostaly. Uvědomila jsem si i spoustu svých bloků, o kterých jsem netušila, že mohou tolik ovlivnit.

Janu jsem potkala na semináři a již svým „lidským“ seznámením s metodou RUŠ, mě uchvátila. Věděla jsem, že jestli mně může někdo ještě pomoc, je to ona! Moc jí za to děkuji! Jste skvělá, Jano!

Martina, Plzeň

Dobrý den, paní Olešová, dnes jsem před prací poprvní spala, tak snad už to bude dobré, v práci jsem klidnější, myslím, že v tomto mě to pomohlo. Každopádně posílám k Vam kamarádku. DNES JSEM ji dala číslo na VÁS. Užívejte léto, kdyby se u mě dělo něco, dám vědět, každopádně za vše děkuji.

Eva, Plzeň

RUŠ terapie mi ukázala, že se lze mnohých problémů, se kterými se člověk denně potýká, zbavit. A to včetně těch zdravotních.
S paní Janou jsem měl navíc výbornou zkušenost, protože má hodně zkušeností, je milá a schopná.

Lukáš, Ostrava

Chci Vám poděkovat, vše je super.

Simona, Ostrava

Dobrý den paní Jano, děkuji za optání, daří se mi mnohem lépe.
Mám tolik práce, aktivit atd., že nemám čas ani odpovědět…

Ještě si o samotě někdy na „samotu“ vzpomenu, ale je to velmi zřídkakdy. Cítím, že je vše na dobré cestě!

Hezký den!
Petr, Ostrava

Na terapie RUŠ chodím posledních 5 let. Vyzkoušela jsem několik terapeutů a nakonec si vybrala právě Janu. Jana představuje výjimečnou kombinaci vysoké inteligence, zodpovědnosti, humoru a obrovského nadšení z práce. Oceňuji na ní citlivě a přesně kladené otázky, které nás dovedou k hledané odpovědi. Za obrovskou úlevu, kterou pravidelně zažívám, zůstávám vděčná.

Verča, Plzeň

Zdravím paní Jano.

Mamka je v klidu a mně se popravdě ulevilo a vidím že ten život jde v pohodě dál.

Pěkný den a díky.
Marek, Opava

Jak jsem poznal RUŠ? Jednoho dne jsem potkal Janu, která mi povídala něco o tom, co to je ta RUŠka. Postupně jsem získával víc a víc informací a po dlouhééé době se rozhodl absolvovat sezení.

Ukázalo mi spousty cest, příčin mého chování a také co chci a co ne.  Paní Jana je skvělá terapeutka a srdcařka, která Vám díky Metodě RUŠ, ve které je opravdu skvělá, může rozkrýt vše, co Vám může pomoci v dalším spokojenějším životě.

Petr, Uničov

Neměla jsem zcela vyřešené některé záležitosti z minulosti a cítila jsem, že se mi stále častěji vkrádají do současného života a tento mi znepříjemňují a negativně ovlivňují. Otázkou pro mě bylo, jak to vyřešit, jakou cestu zvolit. RUŠ se mi do života připletla „náhodou“, možná i proto jsem se o ní začala více zajímat a za chvíli bylo jasno, že tohle by mohla být má cesta. Paní Jana Olešová mi přišla z terapeutů RUŠ z mého okolí nejvíce sympatická a rozhodla jsem se svěřit své trable právě jí.

Nemýlila jsem se. Paní Olešová mi byla velmi příjemná a sympatická. Během sezení byla velmi profesionální, co se týče postupů RUŠ a celkové práce s klientem, ale na druhou stranu byla velmi lidská a příjemná, aby vytvořila báječnou atmosféru pro sdílení niterných nepříjemných zážitků. Během sezení, kdy jsme řešily má témata, jsme „omylem“ zabrousili i do mnohem hlubších témat, souvisejících se samotným porodem a musím říct, že tohle byl vážně velmi silný zážitek, během kterého jsem si uvědomila mnoho věcí, které jsem předtím hluboko v sobě tušila, ale nebyla jsem dost otevřená sama pro sebe, abych je vynesla na povrch a pojmenovala.

Po terapii jsem se cítila velmi dobře a i s větším časovým odstupem mohu říct, že jsem ráda za absolvování tohoto sezení.

Zuzana, Ostrava

Metodu RUŠ už nějakou dobu znám, a tak jsem na terapii k Janě šla už s určitou představou o jejím průběhu i výsledku. Realita ale předčila má očekávání! Na Janě jsem ocenila zejména její schopnost rychle pochopit, jak uvažuji. Díky tomu přizpůsobovala své otázky tak, abychom se rychle dostaly k jádru věci, což mi naprosto vyhovovalo.

Je skvělé, že nemusíte strávit na terapii nekonečné hodiny, ale přesto vyřešíte věci, které s sebou vláčíte roky a o kterých víte, že už vám dávno neslouží. Efekt terapie vidím jasně každý den. Ve vztazích, kde jsem jako Sisyfos musela neustále odvalovat abstraktní balvany, cítím najednou lehkost, svobodu, spontánnost a radost. Janu tedy vřele doporučuji.

Katy, Ostrava

Dobrý den paní Olešová, děkuji za zeptání, je mi úplně fajn, úplně jinak fajn, než mi bylo před Vaší návštěvou, vůbec nevím, že byla nějaká minulost, vůbec na to nemyslím a netrápí mě to, Dominik super, děkuji Vám.

Raduš, Ostrava

Dobrý večer, tak se ozývám, jak jsme se domlouvali. Zatím jen písemnou formou, protože mě zachvátila nemoc a horečky. I přes to je mi opravdu dobře. Ve vztahu k mamce se jakoby něco změnilo, ale neměl jsem ještě možnost to prozkoumat osobně. Každopádně ji beru jinak než předtím.

Ruce si nekoušu a jsem rozhodnutý to změnit…občas si reflexivně přejíždím po záděru nebo se chci jakoby kousnout , ale vždy si to včas uvědomím
Přeji Vám hezké Vánoce a ještě jednou děkuji za to co děláte.

Dominik, Ostrava

Dobrý den, o víkendu jsem byl u rodiny a vše funguje. Po mnoha letech odmlky a bez kontaktu jsem podal otci ruku a potkal matku. Vše čisté a uklizené. Ani smítko 🙂 Děkuji.

Dave, Ostrava

Ahoj, promiň zapomněla jsem se ti ozvat, ale jedno ti řeknu je mi mnohém lépe.

Slečna, 17 let, Ostrava

Chci vám ještě napsat ke zpětné vazbě…

Strávila jsem týden sama s mámou takovou venkovskou dovolenou, ze které jsem měla, po letitých zkušenostech s ní, velké obavy, protože mě vždycky dokázala doslova zaplavit jakýmsi svým psychickým jedem. Tento delší pobyt s ní byl, jako zázrakem, poprvé v životě normální až fajn.

Děkuji vám za zázrak 😉
Ludmila, Ostrava

Dobrý večer, byl jsem u Vás v sobotu. Můj vztah s taťkou se o mnoho zlepšil. A chci Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost se mnou.

Michal, 18 let, Olomouc

Metoda RUŠ byla pro mě něco nového. Moc děkuji za pomoc. Cítím se o 100% lépe. Všem vřele doporučuji. Paní Jana je skvělý, empatický člověk.

Lenka, Plzeň

Zdravím, tady Eli. Bylo to dobrý u Vás. Děkuji, že jste si na mě udělala čas. Teď se cítím tak nějak dobře.

Přeju hezký den. Nashledanou.
Elenka, 10 let, Domažlice

Dobrý den Jano, zdravím, nechala jsem si delší časový odstup, než Vám napíši. S kouřením je to super, nekouřím a mám z toho velkou radost a věřím, že to zvládnu.

Tak se mějte krásně, děkuji za pomoc.
Jitka, Plzeň

Dobrý den, Jani, myslím na vás často a chci poslat recenzi. Děkuji, že se zajímáte.

Je mi skvěle. Absolutně to zafungovalo. Od schůzky jsme se s mámou ani jednou nepohádaly, vůbec mě nevytáčí a dokonce jsme na sebe vlídné. Takže zatím (a že je už to docela dlouho) perfektní . Určitě ještě někdy přijdu zase se o kousek v životě posunout.

Ať se vám daří.
Petra, Ostrava

Dobrý den, Jano, mám se fajn. Mám úplně jiný myšlenka, koupila knihy metody RUŠ a pokračují dál. Vím že ještě mám v sobě hodně z minulého. K alkoholu úplně necítím nic, vůbec na něj ani nemyslím.

Děkuji že Vás potkala v svojem životě.
Anja, Plzeň

Dobrý večer, já se moc omlouvám, myslím na vás, zavolám zítra. Mám se moc dobře, skvěle, konečně jsem se vyspala dobře beze strachu.

Iryna, Plzeň

Dobrý den, Jano, jak jste mi říkala, tak píšu 🙂

Mé dojmy z terapie doznívaly ještě v neděli, sama sem se divila, co sem v sobě všechno objevila 🙂 Nemůžu teď úplně říct, že by se od té doby něco viditelně změnilo, to chce asi čas a situace, které to ukážou. Ale je pravda, že mi pár lidí řeklo, že sem rozkvetla :), tak třeba je to také důsledek terapie.

Jsem moc ráda, že jsem se pro terapii rozhodla, určitě se mi ulevilo, nepitvám, neřeším a nechávám věci plynout, místo toho, abych pořád o něčem přemýšlela. A v neposlední řadě jsem ráda, že sem Vás pobavila svými příběhy 🙂 Děkuji za setkání a přeji krásné dny.

Ještě vlastně jeden poznatek mám. Začala sem brečet, v neděli u filmu, docela dost, tak jsem naposledy brečela před lety a na dnešek v noci ze sna. Tak nevím, jestli to má spojitost.

Hezký den!
Blanka, Plzeň

Dobrý den, změny nastaly docela veliké začala jsem se brát taková jaká jsem, začala jsem cvičit s trenérkou, abych se cítila lépe a ještě lépe vypadala.

S muži si dávám pauzu, začala jsem teď makat hlavně na sobě, abych se cítila lépe a byla více optimistická než negativní, pak možná přitáhnu lepšího muže k sobě co si přeji. Moje rodina hlavně sestra a mamina mě hodně podporují a motivují ve cvičení. Už nemám ani takové problémy, když jdu mezi více lidi už mě prostě musí brát takovou jaká jsem. Tak bych řekla, že mi Metoda RUŠ velmi pomohla.

Děkuji, hezký den.
Markét, Plzeň

Dobrý den paní Janičko, jsem v Itálii na dovolené. Strach je zřejmě pryč. Nechala jsem doma Ondru úplně s klidným svědomím. S manželem žádné hádky zatím a když se schyluje, ze jsme si brnkli na bolístku, tak to dovedeme zvládnout. Uvidíme, co bude dal.

Děkuji.
Ivana, Ostrava

Tyy jo, popravdě ani nevím kde začít! Vždycky se hrozně bojím říct, že se věci lepší, protože to nechci zakřiknout… v tomhle jsem hrozná pověrčivka. Takhle jsem to dělala i teď, ze začátku, a dovolovala si cítit naději jenom podvědomě, ať pak nejsem zase zklamaná, kdyby to nevyšlo. Ale neuvěříš! Hned tu noc po terapii jsem usla!! Normálně a v klidu. I když to nebyl perfektní spánek, tak jsem usínala uvolněná a to je něco, co se mi už nestalo hodně dlouho. Asi největší rozdíl byl v tom, že jsem neměla pocit, že něco musím vyřešit, nějak se změnit, něco udělat jinak… a tak si moje mysl konečně po šíleně dlouhý době odpočinula.

Od té první noci se mi to daří i nadále a pokaždý, když zapochybuju, tak si zase připomenu, že to jde, že to může fungovat a že na to nejsem sama. Že mám teď svůj život a můžu si ho žít podle sebe. Vůbec by mě to nenapadlo, ale vážně jsi měla pravdu a pomalu si uvědomuju, jak velká část mých problémů vycházela z toho vztahu mezi mnou a mamkou… Takový ty pochybnosti a strach, který mě držely v noci vzhůru. Obě jsme se ale tak nějak zklidnily. Dokážu si teď hodně jejího chování odosobnit a najít si ten klid v sobě… Mám pocit, že přestávám před věcmi pomalu utíkat a mamku jsem začala nějak více chápat. Vnímám jí teď jako velkou podporu a obecně se v rodině cítím více ukotvená a milovaná. Uvědomila jsem si, jak špatný vztah jsem měla s domovem obecně a že pokaždý, když jsem tam přišla, tak na mě jakoby padl velký černý mrak. Teď ale věřím, že to zůstalo v minulosti a já si můžu vybrat jak to bude dál…

Kdybych to měla nějak shrnout, tak se cítím prostě silnější. Jakože mám možnost volby a už nejsem malá holčička, která se všeho bojí. Pořád se hodně věcí bojím, ale mám naději, že se to může změnit.

Chtěla bych ti moc poděkovat. Za všechno. Vážně jsem to potřebovala a vážně mi to pomohlo. Pokud bys ale měla ještě někdy čas, tak bych moc ráda probrala i moje vztahy s ostatními lidmi obecně. Cítím, že mám ohledně kamarádství taky hromadu bloků a pořád to jenom upozaďuju, protože se toho děsím a bojím, ale tahle změna vztahu s mamkou mi ukázala, že to jde a nebolí to a je na čase.

Takže děkuju moc měj se krásně.
Slečna, 19 let, Ostrava

Dobrý den, musím říct, že po odchodu jsem byla v pohodě v klidu. Doma klid zatím mě neštve… cítím se dobře. Rozdíl asi je, že koukám na manžela jako na chlapa v dobrém. Uvidíme co dál…

Moc děkuji hezký den!
Klientka, Plzeň

Dobrý den Jani, já se omlouvám. Vůbec jsem neměla čas napsat. Cítím se moc dobře. Hodně mi to pomohlo. Mám mnohem více energie a jsem spokojenější. Zároveň cítím, že v hodně věcí ještě drhne a chtělo by na nich zapracovat. Tak se budu těšit na další terapii.

Ať se vám daří.
Petra, Ostrava

Dobrý den, Jani, jen připomenu, byla jste mi doporučena, jako výborná terapeutka a v minulém týdnu jsem u Vás absolvoval – pro mě – náročnou terapii. Náročnou tím, co jsem prožíval. Měl jsem v sobě spousty nevyřešených věcí a velmi se trápil.

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat. Po velmi přátelském rozhovoru jste dokázala zjistit co všechno mě aktuálně trápí a soustavnou palbou otázek ze mě vydolovat skryté strachy a nevyřešené věci z minulosti. Takové, které se mi několikrát dostaly do života pod stejným vzorcem. Jak to pojmenovat teď? Jsem v naprostém klidu a cítím se vyrovnaně. Dokážu se postavit svým strachům.

Doporučení bylo pravdivé. Děkuji.

David, Ostrava

Dobrý den, momentálně jsme s rodiči týden na dovolené (bez tety), takže bych potřebovala ještě tak další týden, abych mohla říct, jak to vypadá s tetou. Zatím jsme spolu moc nemluvily. Ale! Když se moje mamka během týdne několikrát urazila, tak mi to vlastně nevadilo. Takže smysl terapie se ukazuje i v místech, na které jsem se předtím primárně nesoustředila a přitom byly nepříjemné a vadily mi.

Také musím říct, že se už tetou tolik nestresuji a nechávám věcem volný průběh. To je také úspěch. Také díky terapii vidím spoustu dalších míst, které se ukazují, že by potřebovaly vyřešit. Děkuji za všechno, Ať už budou věci nadále jakékoliv, posunulo mě to a za to jsem vděčná.

Pěkný den!
Anna, Plzeň

Dobrý den, dnes odjíždím na tábor . Jinak se mám skvěle, jako by mi najednou všechno bylo tak trochu jedno a už se ani nebojím zeptat na ty věci, u kterých jsem se bála zeptat . Děkuji Vám mnohokrát. Jen potom k RUŠce to napíši až se vrátím z tábora, jestli nevadí. Mějte se moc hezky a ještě se ozvu.

Na shledanou.
Anička, 14 let (pokračování dále ↓)

Dobrý den. Tak tedy k RUŠCE.

Na táboře to tak nějak všechno ještě doznívalo, bylo to jako včelí roj, který se snažil usadit a teď, po táboře je můj včelí roj konečně na správném místě usazený. Je to super . Je to jako nový začátek mého života, nové šance, ale staré zkušenosti, ze kterých můžu v přítomnosti i v budoucnu čerpat. Nemám takový strach, který mě dříve hodně omezoval. A necítím se jako bych byla v pasti. Už vidím nové cesty a rozcestí, kterými se můžu ve svém životě vydat. Jsem více svobodná . No, snad to takhle stačí, protože už mě asi nic nenapadá.

Ela a mamka pozdravují. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásné užití prázdnin i s dětmi.

Na shledanou.
Anička, 14 let

U paní Jany jsem byla na terapii poprvé v životě. RUŠ terapie mi byla doporučena mým kamarádem jako metoda pro začátečníka s terapiemi s viditelným výsledkem hned po terapii.

Přístup paní Jany byl vstřícný a milý. Na začátku se mě ptala, s jakým problémem přicházím, nevěděla jsem konkrétně, ale postupným kladením otázek jsme se dostali k tématu, které mě v současné době v životě nejvíce tížilo. Vše jsme probíraly krůček po krůčku a odcházela jsem s čistou myslí a nabitá pozitivní energií. Asi po týdnu mi paní Jana volala, jak se mi po terapii daří a po telefonu jsme ještě dořešili záležitosti, co vyplynuly na povrch.

Paní Janu velice doporučuji, pomohla mi nenásilnou příjemnou formou urovnat si životní myšlenky a tíživé problémy.

Kristýna, Plzeň

Dobrý večer, paní Janičko!

Nevím, jestli jsem si to vsugerovala, ale zdá se mi, že je mi lépe. Duševně určitě, ale snesitelně i fyzicky. A jsem víc pozitivní. Dnes jsem byla v jednom zařízení, kde berou člověka komplexně, a tam mi pán řekl, že to je od žlučníku. Ten už sice nemám, ale prý je to jedno, o to víc to prý zatěžuje játra a jak je to celé propojené, tak to způsobuje tohle. Prý je to typické. Takže jsem obdržela pokyny co mám dělat, co jíst, co nejíst, a tak. A asi je to pravda, protože mě to bolí tam, kde dřív žlučník. Příští týden jdu na reflexní masáž. Tak snad tenhle trend bude pokračovat. 7

Ještě, když se vracím k té naší terapii, jakmile v myšlenkách pomyslím na něco o čem jsme mluvily, mozek mi to okamžitě odpinkne pryč. Takže se tím nezabývám. Ani tím, co s tím nějak souvisí. Takže myslím, že dobrý. Doufám, že mi ta dobrá nálada dlouho vydrží, a že brzy půjdu do práce. Kdyby něco, určitě se ozvu. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám, ať se vám vše daří!!!

Milena, Plzeň

Ahoj Janka. Cítim sa dobre. Dakujem za pomoc. Prajem všetko dobre.

Marta, Žilina

RUS Method is a nice therapy that help you to find a balance with your self and your inner peace to accept and forget. Totally recommended.

Carlos, from Columbia, now from South Moravia

U paní Jany jsem byla na terapii poprvé v životě. RUŠ terapie mi byla doporučena mým kamarádem jako metoda pro začátečníka s terapiemi s viditelným výsledkem hned po terapii.

Přístup paní Jany byl vstřícný a milý. Na začátku se mě ptala, s jakým problémem přicházím, nevěděla jsem konkrétně, ale postupným kladením otázek jsme se dostali k tématu, které mě v současné době v životě nejvíce tížilo. Vše jsme probírali krůček po krůčku a odcházela jsem s čistou myslí a nabitá pozitivní energií. Asi po týdnu mi paní Jana volala, jak se mi po terapii daří a po telefonu jsme ještě dořešili záležitosti, co vyplynuly na povrch.

Paní Janu velice doporučuji, pomohla mi nenásilnou příjemnou formou urovnat si životní myšlenky a tíživé problémy.

Kristýna, Plzeň

Dobrý den, cítím se dobře, s tím sladkým bojuju, ale nevyčítám si ho. S pejskem jsem zatím nešla, chodil syn, já měla nějaký běhání po úřadech atd. Ale taky to vyzkouším. Tak moc děkuji mějte se hezky, předám kontakt kamarádkám.

Šárka, Domažlice

Dobrý den, myslím, ze zatím v pohodě. Mně je fajn a vztahy taky dobrý. Připadám si celkem v klidu. Děkuji a také hezky víkend.

Radka, Plzeň

Ahojky Jani. Omlouvám se, že píšu až dneska, ale víkend byl trošku náročný. A jinak musím uznat že je mi fajn a funguje to. Myslím si že jsem začala míň křičet. Moc děkuji.

Péťa, Praha

Dobrý den, paní Olešová, děkuji za Váš čas při terapii, bylo to intenzivní a jsem ráda, že jsem se rozhodla terapii absolvovat. Cítím se nyní lépe, jen jsem ten večer nemohla usnout.

Mějte se, hodně zdraví a ještě jednou děkuji. Pěkný den.
Veronika, Ostrava

Dobrý den, dnes jsem měla v plánu Vám napsat 🙂

Zatím se cítím dobře. Připadám si více v klidu a nepřemýšlím nad těmi věcmi (viz psaní si se slečnami atd.). Snad to tak půjde dál.

Moc děkuji a přeji hezký večer.
Monika, Ostrava

Dobrý den paní Olešová, děkuji za optání, musím říct, že se cítím moc fajn..! Je to zvláštní, pořád mi vadí stejné věci, ale už se mne to vůbec nedotýká uvnitř..! Je to osvobozující pocit… Myslím, že by takovou terapii měl absolvovat každý a rovnou bych tímto chtěla objednat i přítele Ondru, může kdykoliv po 17té hodině…

A já si k Vám pak ještě dojdu dočistit maminku a to sebevědomí, cítím, že tam by to ještě chtělo uklidit 🙂

Přeji krásný den a RUŠce zdar 😀
Silvie, Ostrava

RUŠka pro mě byla novým a neobvyklým zážitkem. Vyplavila ze mě spoustu starých emocí a tím mi pomohla se vztahy v rodině a uvolnila v nich napětí. Vidím teď nové situace i z jiných úhlů pohledu a vždy si dávám čas, než začnu reagovat. Taky mi pomohla pochopit z části sebe. Každopádně na cestě seberozvoje se cítím být pořád na začátku, takže se budu těšit na další setkání a na další prožitky.

Děkuju a přeju RUŠce, aby pomohla dalším a dalším lidem 🙂
Markéta, Plzeň

Dobrý den paní Jano, omlouvám se za pozdní reakci, ale vzpomenu si každý den až před usnutím, že jsem Vám chtěla napsat. Od RUŠky se cítím strašně dobře a taky si všímám, že neřeším, co mi dřív vadilo a cítím takový vnitřní klid. Takže zatím super. Děkuju. Pěkný večer.

Katka, Ostrava

Dobrý den paní Olešová, zatím se cítím dobře. Tak věřím, že mi to vydrží. Zatím jsem měla stále klientky, kterých se nebojím. Tak uvidím až přijde někdo nový.

Děkuji, a hezký den 🙂
Markéta, Ostrava

Dobrý večer, Jani, jen jsem Vám chtěla dát vědět, že u mě vše ok, cítím se v pohodě a Váš kontakt doporučuji, kudy chodím Děkuji ještě jednou, třeba se znovu uvidíme a šetřím na kurz RUŠ.

Markéta, Ostrava

Ahoj Jani, poprvé v životě jsem zažila něco tak emotivního… vyspala jsem se z únavy CNS 🙂 …strávila krásný večer s Verčou na terase a teď jsem úplně v pohodě. Jediné poznání, které mám je, že mě muž sleduje a ptá se mě, jestli jsem v pohodě…. to na mě musí přeci vidět  🙂  …cítím se „prázdně“ jako když vysypeš odpaďák 😉 … přeji ti klidný víkend.

Děkuji, jsi skvělá!
Olina, Plzeň      

Cítím se strašně fajn. Sleduji, že věci, které mě denně jakkoliv vyvedly z míry, mě už nijak nelimitují. Během víkendu jsem nezpozorovala žádné další věcičky, které by v návaznosti na terapii nějak vyjely. Právě naopak, všechno přesně, jak má být a cítím, jak si běžné věci více užívám. Za to jsem ohromně vděčná a to hlavně Vám, ale také vesmíru, jak se o mě stará.

S referencí určitě souhlasím, i kdyby mělo moje doporučení pomoct alespoň jednomu člověku, tak je to dobře.

Danča, Ostrava

RUŠka s Jančou je báječně nepopsatelná. Moc mi pomohla. Janči přístup je naprosto perfektní, poradí si i s oříškem, kterým jsem já a pomůže vytáhnout přesně to, co je potřeba, navede na cestu, i když ji člověk hned nevidí.

Vendy, Praha

Jana je svědomitá terapeutka, která umí vystihnout a využít dynamiku terapie. Rychle poznala a reagovala na jemné rozdíly v tom, jak jsem se cítila. Uměla mě v pravý čas vrátit k tématu, povzbudit, či nabídla krátký oddech. Také mi vyhovuje, že stejně jako já umí být věcná a rychlá. Jedná empaticky avšak bez zbytečného otálení.

Všechny terapie, které jsme spolu absolvovaly byly pro mne emočně náročné a cítila jsem se po nich vyčerpaná, ale zároveň klidná a uvolněná. Vždy jsem se loučila spokojená a ráda zase jejích služeb využiji.

Jana, Praha

Janu vřele doporučuji, moc mi pomohla. Dělá hotové zázraky… Při terapii umí správně uhodit na hřebíček…

Helena, Plzeň

Teto, posílám Ti zpětnou vazbu našeho povídání, děkuju moc, že sis se mnou o tom všem popovídala, hodně mi to pomohlo. Teď je už všechno, co jsme řešily, v pořádku, se ségrou jsem v pohodě, už se s ní nehádám a nenadáváme si. A to ostatní co jsme řešily jsem hodila za hlavu a začala s tím od začátku, už se všema vycházím v pořádku. Od té doby co jsem u tebe byla se ty problémy snažím řešit sama a pozitivně a docela mi to jde.

Přijde mi, že si uvědomuju, že to co jsme spolu řešily nebylo v mém životě důležité, vůbec nic z toho se nemuselo stát. Budu ráda, když zase budu mít nějaký větší problém a budu moct to s tebou vyřešit a promluvit si o tom. Tak ještě jednou děkuju a budu se těšit na další popovídání, mám Tě ráda.

Anička, Čeladná

Janu jsem oslovila v době, kdy moje máma onemocněla vážnou nemocí a neměla chuť s tím bojovat. Strach z její smrti mě naprosto ochromil a moje psychické problémy se přesunuly do onemocnění štítné žlázy. Bylo potřeba akutně najít pomoc na odstranění příčiny.Terapie byla pro mě emocionálně náročná, ale 100% účinná. Po 4h terapie jsem od Jany odcházela a obrovský balvan v podobě strachu se rozplynul.

Jana umí Vás směrovat po celou dobu terapie k tomu, aby negativní emoce se prostě vyrušily. Vřele doporučuji.

Lenka, Vratimov

S Janou se znám hodně let a jako k terapeutce metody RUŠ k ní mám plnou důvěru. Sama si v posledních letech prošla nelehkým obdobím a musela na sobě hodně pracovat. Věřím že léta tvrdé práce na sobě, cílevědomost a systematičnost z ní dělají vynikající terapeutku která nejen bezvadně ovládá techniku metody RUŠ, ale má i potřebnou empatii a intuici.

Janu Olešovou mohu jako RUŠ terapeutku rozhodně doporučit.
Petr, Praha

Dobrý den paní Olešová, omlouvám se, že se ozývám až teď, ale už mě propustili z nemocnice a jsem v klidu doma. Daří se nám krásně, Ondru občas štve, že ho nic neštve 😀 dokonce přestává kouřit a peníze co by dal za cigarety odkládá na kurz RUŠ, na který chceme jet spolu.

Mějte se hezky a moc děkujeme za nasměrování na správnou cestu 🙂

Nikol a Ondra, Ostrava

Díky RUŠce jsem se naučila zvládat jakékoliv negativní situace. Když se něco objeví, tak už vím, jak to vyRUŠím 🙂 . Janča je velmi příjemná terapeutka, která ví, co dělá a ráda ji doporučím dál. RUŠka je skvělá a rychlá metoda, která dokáže vyřešit věci, které si neseme v sobě od útlého dětství a ani nevíme, že nám ubližují.

Petra, Ostrava