„Cokoli si mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze také dosáhnout.“

(Napoleon Hill)

Lidé říkají, že jsem ukecaná, ráda povídám, ráda se směju, jsem šťastná. Vždycky to tak nebylo, měla jsem spoustu strachů a obav, pořád jsem řešila co si o mě druzí myslí.

Jak to vlastně celé začalo? Narodila jsem se v roce 1978, mám dva bráchy, modré oči a ráda testuju hranice, své i druhých.

Hned po střední škole jsem odjela hlídat děti do Anglie, později do Francie, Belgie a nakonec jsem žila několik let v Austrálii. Miluju cestování a poznávání jiných zemí. Všimla jsem si, že se mi některé věci v životě opakují bez ohledu na to, jestli chci nebo ne. Časem mi došlo, že štěstí nenajdu venku, že musím dovnitř do sebe a tyto cesty jsou často náročnější než výstup na Kilimandžáro, nejvyšší horu Afriky.

Život šel dál, vrátila jsem se zpátky do Česka, přišly děti, vystudovala jsem si pro radost britskou školu, vyzkoušela jsem mnoho metod a způsobů abych se zbavila opakujících se problémů, většinou to fungovalo na chvíli nebo jenom trochu. Jednoho dne mi kamarádka mezi řečí řekla o RUŠce, prý je šetrná a účinná a dá se s ní vyřešit cokoliv. Rovnou jsem jela na kurz a od té doby vím, že existuje cesta, která vede ke štěstí a je jen na mě, jestli budu žít šťastný život nebo se trápit a přešlapovat na místě. Jedna z mých oblíbených vět z kurzu je: „Nikdy není pozdě na to mít šťastné dětství“. 

RUŠka mě nadchla svou jednoduchostí a logičností. Mám ji moc ráda. Dneska si žiju spokojeně. Čas od času se objeví nějaký černý mrak na obzoru, ale vzápětí se rozplyne a zase vysvitne sluníčko. Testování hranic mě baví pořád, vyzkoušela jsem pobyty ve tmě, prošla se po žhavých uhlících a v hlavě mám spoustu dalších odvážných plánů 😉

Terapie Metodou RUŠ dělám proto, protože mě to baví a mám radost, když klient odchází spokojený s rozzářenýma očima.