Dobrý den Jano, byla jsem u Vás na terapii a nyní se ozývám jak jsme se domluvily.

Když jsem přijela od Vás, tak mne překvapilo, jak jsem byla unavená. Ale stačilo, jen se vyspat. Jinak se cítím vnitřně daleko klidnější, šťastnější. Mám pocit, že se mi rozevřel hrudník. Děkuji Vám za to.

Jitka, Plzeň

Dobrý večer Jano, myslím, že mě to utvrdilo v mých domněnkách a poučilo, že bych si neměl něco dělat z toho co nezměním. Vnímám to pozitivně, časem se uvidí, jak moc to dokáži využít.

Děkuji. Hezký den.

Dalibor, Ostrava

Díky terapii s Janou jsem už podruhé došla ke šťastnému konci. Byla jsem přesvědčená o tom, že když někoho nenávidím, tak ho nenávidím navždy. Opak byl pravdou. Díky mému přijetí nejsem sice kamarádka s dotyčnou, ale již nemám z ní strach a již je mi celkem volná. Pomohlo mi to k její ignoraci a v pocitu toho, že je to „jen“ člověk. Terapie mi ukázala, že neexistuje něco, co nejde. Jde vše!

Rozhodně doporučuji, pokud pomoc chcete opravdu přijmout! Na většinu příčin problémů totiž sami nepřijdete, většina je totiž schovaná hluboko v nás. Moc děkuji.

Martina, Plzeň

Jak se cítíš Ty po RUŠce? Jak Ti je zdravotně a jak Ti je celkově?

Hele, je to hodně zajímavé. Má to zvláštní efekt. Od pátku neustále uklízím. Vidět to moc není, ale uklízím… Jo, je. Už jsem plno věcí vyhodila a plno chystám poslat dále. Asi to shrnu. Jsem více v pohodě. Kluci zlobí, klasika, ale nevytáčí mě do ruda. Sama sleduji, co se to vlastně děje… Věci se nezměnily, ale moje reakce ano. Snad to vydrží… Ale jsou tam rezervy. Reflux je taky jiný… Méně mě pálí jazyk, nemusím brát sodu, ale více mě jako tlačí na hrudi. Nicméně se cítím lépe.

Alenka, Ostrava

Jinak už se tedy cítím perfektně. Přijde mi, že v komunikaci s rodiči jsem taková víc vyklidněná 🙂 že věci, které by mě dříve naštvaly dokážu přejít nebo řešit v klidu, aniž bych se u toho vztekala. Takže určitě ještě jednou děkuji, že jste mě provedla terapií RUŠ. Pokud budu mít časem potřebu ještě něco pročistit, ráda se na vás znovu obrátím. Přeji vše dobré ať se Vám daří.

Hanka, Ostrava

V minulosti jsem se potýkal se stejnými vzorci stále opakujících se dokola. Připadal jsem si jak křeček v kolečku co pořád běhá dokola. Mé bloky z dětství mě stále bránily se posouvat dál. Po absolvování sezení s paní Olešovou se mě mnohem lépe “dýchá” a po měsíci od terapie mohu tvrdit, že se mě žije mnohem kvalitněji a lépe. Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. 🙂

Jirka, Plzeň

Dobrý večer, všechno v pořádku, děkuji za pomoc 🙂

Lenka, Ostrava

Dobrý den Jani, píšu jak jsem slíbila týden po RUŠ. Zatím nepozoruji žádné výrazné změny, snad jen v práci se cítím jistější a mám věci víc na salámu což je velice příjemné těším se na to, že se začnou měnit okolnosti a můj přístup i v ostatních sférách.

Moc vám děkuji a přeji krásný víkend opatrujte se.

Maruška, Plzeň

Dobrý večer paní Olešová, v pondělí jsem byla u vás na terapii a slíbila jsem, že se ozvu. Je mi hezky a i Petr prý na mě pozoruje změny. Dnes mi říkal: ,,Kde mám tu svoji starou Aničku?“ řekla bych, že je to každý den lepší. Moc vám děkuji a ráda k vám na terapii ještě někdy přijdu.

Anička, Plzeň

Ahoj Jani, po terapii sa cítim velmi dobre – lahkost a radost a k tomu MP a DS. Akoby už nebolo co riešit. . Jani ďakujem velmi pekne. Peniaze som poslala, dúfam ze ti prišli v poriadku. Prajem veľa radosti a spokojnosti.

Marta, Žilina

Chtěla jsem psát už v sobotu, ale ještě jsem si nechala reservu… přišlo mi to moc brzo :-))) . Výborná nálada, pohoda… S mamkou a ségrama dokonce plánujeme vánoční chatu 🙂 Uvidíme, co se vyloupne dál… Těším se… Song si pustíme… Ať se daří ozvu se na další terapii.

Katka, Ostrava

O terapii RUŠ jsem dosud neslyšela, ačkoliv se o podobné směry zajímám (meditační jóga, psychoterapie, psychologie apod.). Úplnou náhodou se mi naskytla příležitost ji vyzkoušet, a protože mám problémů dost již od útlého mládí a přes veškeré snahy mé a lékařů jsem se jich nedokázala docela zbavit, šla jsem do toho.

První několikahodinové sezení mi přineslo nečekaný výsledek: po 50 letech jsem se konečně srovnala se svou matkou, nyní již nežijící, ale bolest a bloky v sobě jsem si nesla po celý život. Způsobovaly mi také mnoho problémů ve vztazích s lidmi, i těmi nejbližšími a moje sebevědomí bylo hluboko v mínusu. Mnoho věcí jsem dodatečně pochopila a úleva byla nečekaná a trvalá.

Moc děkuji paní Olešové, která mě touto cestou provedla. V tuto dobu mám za sebou další terapii, tentokrát na otce a opět výsledek vynikající. Můžu říct, že se mi opravdu hodně ulevilo a na své (již nežijící) rodiče vzpomínám konečně jinak a s láskou. Jelikož můj život nebyl procházkou růžovým sadem, už teď mám naplánovánu další terapii a přemýšlím, že bych šla ještě dál a přihlásila se na kurz, popřípadě i pokračující, abych alespoň do důchodu šla s klidným srdcem.

Všem, kteří váhají, můžu vzkázat jedno: nebojte se jděte do toho!

Lenka, Přerov

Dobrý večer, Anička už mě neštve. Děkuji.

Daniel, 11 let, Ostrava

Dobrý den Jano, chystala jsem se vám napsat. Cítím se moc hezky, spoustu věcí jsem si uvědomila a jsem moc šťastná, že jsem vaši terapii absolvovala. Moc Vám děkuji!

Jitka, Plzeň

Terapie mi dost pomohla, vztah s otcem se zlepšil. A pár dalších situací v životě již přejdu v klidu, takže super. Paní Jana je milá a sympatická terapeutka a vřele ji doporučuji.

Petr, Ostrava

Soužití dvou generací ve většině případů s sebou nese životní problémy. Když se ty problémy nesou dlouhou dobu, nejde se vyhnout ani stavu bezmoci, pocitu marnosti, méněcennosti, zoufalství vedoucí až k nenávisti. Z těchto problémů je již těžké se dostat. Bez pomoci milé, usměvavé Jany by se mi to nepovedlo. Bylo zajímavé, kam až jsme se při řešení těchto problémů dostaly. Uvědomila jsem si i spoustu svých bloků, o kterých jsem netušila, že mohou tolik ovlivnit.

Janu jsem potkala na semináři a již svým „lidským“ seznámením s metodou RUŠ, mě uchvátila. Věděla jsem, že jestli mně může někdo ještě pomoc, je to ona! Moc jí za to děkuji! Jste skvělá, Jano!

Martina, Plzeň

Dobrý den, paní Olešová, dnes jsem před prací poprvní spala, tak snad už to bude dobré, v práci jsem klidnější, myslím, že v tomto mě to pomohlo. Každopádně posílám k Vam kamarádku. DNES JSEM ji dala číslo na VÁS. Užívejte léto, kdyby se u mě dělo něco, dám vědět, každopádně za vše děkuji.

Eva, Plzeň

RUŠ terapie mi ukázala, že se lze mnohých problémů, se kterými se člověk denně potýká, zbavit. A to včetně těch zdravotních.
S paní Janou jsem měl navíc výbornou zkušenost, protože má hodně zkušeností, je milá a schopná.

Lukáš, Ostrava

Chci Vám poděkovat, vše je super.

Simona, Ostrava

Dobrý den paní Jano, děkuji za optání, daří se mi mnohem lépe.
Mám tolik práce, aktivit atd., že nemám čas ani odpovědět…

Ještě si o samotě někdy na „samotu“ vzpomenu, ale je to velmi zřídkakdy. Cítím, že je vše na dobré cestě!

Hezký den!

Petr, Ostrava

Na terapie RUŠ chodím posledních 5 let. Vyzkoušela jsem několik terapeutů a nakonec si vybrala právě Janu. Jana představuje výjimečnou kombinaci vysoké inteligence, zodpovědnosti, humoru a obrovského nadšení z práce. Oceňuji na ní citlivě a přesně kladené otázky, které nás dovedou k hledané odpovědi. Za obrovskou úlevu, kterou pravidelně zažívám, zůstávám vděčná.

Verča, Plzeň

Zdravím paní Jano.

Mamka je v klidu a mně se popravdě ulevilo a vidím že ten život jde v pohodě dál.

Pěkný den a díky.

Marek, Opava

Neměla jsem zcela vyřešené některé záležitosti z minulosti a cítila jsem, že se mi stále častěji vkrádají do současného života a tento mi znepříjemňují a negativně ovlivňují. Otázkou pro mě bylo, jak to vyřešit, jakou cestu zvolit. RUŠ se mi do života připletla „náhodou“, možná i proto jsem se o ní začala více zajímat a za chvíli bylo jasno, že tohle by mohla být má cesta. Paní Jana Olešová mi přišla z terapeutů RUŠ z mého okolí nejvíce sympatická a rozhodla jsem se svěřit své trable právě jí.

Nemýlila jsem se. Paní Olešová mi byla velmi příjemná a sympatická. Během sezení byla velmi profesionální, co se týče postupů RUŠ a celkové práce s klientem, ale na druhou stranu byla velmi lidská a příjemná, aby vytvořila báječnou atmosféru pro sdílení niterných nepříjemných zážitků. Během sezení, kdy jsme řešily má témata, jsme „omylem“ zabrousili i do mnohem hlubších témat, souvisejících se samotným porodem a musím říct, že tohle byl vážně velmi silný zážitek, během kterého jsem si uvědomila mnoho věcí, které jsem předtím hluboko v sobě tušila, ale nebyla jsem dost otevřená sama pro sebe, abych je vynesla na povrch a pojmenovala.

Po terapii jsem se cítila velmi dobře a i s větším časovým odstupem mohu říct, že jsem ráda za absolvování tohoto sezení.

Zuzana, Ostrava

Jana je kvalitní terapeutka Metody RUŠ. Umí být vnímavá, velmi jemná k potřebám klienta, a také velmi důsledná. Postupuje dle techniky a zároveň bere ohled na klientovy zkušenosti.

Silvie, Brno

Metodu RUŠ už nějakou dobu znám, a tak jsem na terapii k Janě šla už s určitou představou o jejím průběhu i výsledku. Realita ale předčila má očekávání! Na Janě jsem ocenila zejména její schopnost rychle pochopit, jak uvažuji. Díky tomu přizpůsobovala své otázky tak, abychom se rychle dostaly k jádru věci, což mi naprosto vyhovovalo.

Je skvělé, že nemusíte strávit na terapii nekonečné hodiny, ale přesto vyřešíte věci, které s sebou vláčíte roky a o kterých víte, že už vám dávno neslouží. Efekt terapie vidím jasně každý den. Ve vztazích, kde jsem jako Sisyfos musela neustále odvalovat abstraktní balvany, cítím najednou lehkost, svobodu, spontánnost a radost. Janu tedy vřele doporučuji.

Katy, Ostrava

Jak jsem poznal RUŠ? Jednoho dne jsem potkal Janu, která mi povídala něco o tom, co to je ta RUŠka. Postupně jsem získával víc a víc informací a po dlouhééé době se rozhodl absolvovat sezení.

Ukázalo mi spousty cest, příčin mého chování a také co chci a co ne.  Paní Jana je skvělá terapeutka a srdcařka, která Vám díky Metodě RUŠ, ve které je opravdu skvělá, může rozkrýt vše, co Vám může pomoci v dalším spokojenějším životě.

Petr, Uničov

U paní Jany jsem byla na terapii poprvé v životě. RUŠ terapie mi byla doporučena mým kamarádem jako metoda pro začátečníka s terapiemi s viditelným výsledkem hned po terapii.

Přístup paní Jany byl vstřícný a milý. Na začátku se mě ptala, s jakým problémem přicházím, nevěděla jsem konkrétně, ale postupným kladením otázek jsme se dostali k tématu, které mě v současné době v životě nejvíce tížilo. Vše jsme probíraly krůček po krůčku a odcházela jsem s čistou myslí a nabitá pozitivní energií. Asi po týdnu mi paní Jana volala, jak se mi po terapii daří a po telefonu jsme ještě dořešili záležitosti, co vyplynuly na povrch.

Paní Janu velice doporučuji, pomohla mi nenásilnou příjemnou formou urovnat si životní myšlenky a tíživé problémy.

Kristýna, Plzeň

Dobrý večer, paní Janičko!

Nevím, jestli jsem si to vsugerovala, ale zdá se mi, že je mi lépe. Duševně určitě, ale snesitelně i fyzicky. A jsem víc pozitivní. Dnes jsem byla v jednom zařízení, kde berou člověka komplexně, a tam mi pán řekl, že to je od žlučníku. Ten už sice nemám, ale prý je to jedno, o to víc to prý zatěžuje játra a jak je to celé propojené, tak to způsobuje tohle. Prý je to typické. Takže jsem obdržela pokyny co mám dělat, co jíst, co nejíst, a tak. A asi je to pravda, protože mě to bolí tam, kde dřív žlučník. Příští týden jdu na reflexní masáž. Tak snad tenhle trend bude pokračovat. 7

Ještě, když se vracím k té naší terapii, jakmile v myšlenkách pomyslím na něco o čem jsme mluvily, mozek mi to okamžitě odpinkne pryč. Takže se tím nezabývám. Ani tím, co s tím nějak souvisí. Takže myslím, že dobrý. Doufám, že mi ta dobrá nálada dlouho vydrží, a že brzy půjdu do práce. Kdyby něco, určitě se ozvu. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám, ať se vám vše daří!!!

Milena, Plzeň

Ahoj Janka. Cítim sa dobre. Dakujem za pomoc. Prajem všetko dobre.

Marta, Žilina

RUS Method is a nice therapy that help you to find a balance with your self and your inner peace to accept and forget. Totally recommended.

Carlos, from Columbia, now from South Moravia

U paní Jany jsem byla na terapii poprvé v životě. RUŠ terapie mi byla doporučena mým kamarádem jako metoda pro začátečníka s terapiemi s viditelným výsledkem hned po terapii.

Přístup paní Jany byl vstřícný a milý. Na začátku se mě ptala, s jakým problémem přicházím, nevěděla jsem konkrétně, ale postupným kladením otázek jsme se dostali k tématu, které mě v současné době v životě nejvíce tížilo. Vše jsme probírali krůček po krůčku a odcházela jsem s čistou myslí a nabitá pozitivní energií. Asi po týdnu mi paní Jana volala, jak se mi po terapii daří a po telefonu jsme ještě dořešili záležitosti, co vyplynuly na povrch.

Paní Janu velice doporučuji, pomohla mi nenásilnou příjemnou formou urovnat si životní myšlenky a tíživé problémy.

Kristýna, Plzeň

Dobrý den, cítím se dobře, s tím sladkým bojuju, ale nevyčítám si ho. S pejskem jsem zatím nešla, chodil syn, já měla nějaký běhání po úřadech atd. Ale taky to vyzkouším. Tak moc děkuji mějte se hezky, předám kontakt kamarádkám.

Šárka, Domažlice

Dobrý den, myslím, ze zatím v pohodě. Mně je fajn a vztahy taky dobrý. Připadám si celkem v klidu. Děkuji a také hezky víkend.

Radka, Plzeň

Ahojky Jani. Omlouvám se, že píšu až dneska, ale víkend byl trošku náročný. A jinak musím uznat že je mi fajn a funguje to. Myslím si že jsem začala míň křičet. Moc děkuji.

Péťa, Praha

Dobrý den, paní Olešová, děkuji za Váš čas při terapii, bylo to intenzivní a jsem ráda, že jsem se rozhodla terapii absolvovat. Cítím se nyní lépe, jen jsem ten večer nemohla usnout.

Mějte se, hodně zdraví a ještě jednou děkuji. Pěkný den.

Veronika, Ostrava

Dobrý den, dnes jsem měla v plánu Vám napsat 🙂

Zatím se cítím dobře. Připadám si více v klidu a nepřemýšlím nad těmi věcmi (viz psaní si se slečnami atd.). Snad to tak půjde dál.

Moc děkuji a přeji hezký večer.

Monika, Ostrava

Dobrý den paní Olešová, děkuji za optání, musím říct, že se cítím moc fajn..! Je to zvláštní, pořád mi vadí stejné věci, ale už se mne to vůbec nedotýká uvnitř..! Je to osvobozující pocit… Myslím, že by takovou terapii měl absolvovat každý a rovnou bych tímto chtěla objednat i přítele Ondru, může kdykoliv po 17té hodině…

A já si k Vám pak ještě dojdu dočistit maminku a to sebevědomí, cítím, že tam by to ještě chtělo uklidit 🙂

Přeji krásný den a RUŠce zdar 😀

Silvie, Ostrava

RUŠka pro mě byla novým a neobvyklým zážitkem. Vyplavila ze mě spoustu starých emocí a tím mi pomohla se vztahy v rodině a uvolnila v nich napětí. Vidím teď nové situace i z jiných úhlů pohledu a vždy si dávám čas, než začnu reagovat. Taky mi pomohla pochopit z části sebe. Každopádně na cestě seberozvoje se cítím být pořád na začátku, takže se budu těšit na další setkání a na další prožitky.

Děkuju a přeju RUŠce, aby pomohla dalším a dalším lidem 🙂

Markéta, Plzeň

Dobrý den paní Jano, omlouvám se za pozdní reakci, ale vzpomenu si každý den až před usnutím, že jsem Vám chtěla napsat. Od RUŠky se cítím strašně dobře a taky si všímám, že neřeším, co mi dřív vadilo a cítím takový vnitřní klid. Takže zatím super. Děkuju. Pěkný večer.

Katka, Ostrava

Dobrý den paní Olešová, zatím se cítím dobře. Tak věřím, že mi to vydrží. Zatím jsem měla stále klientky, kterých se nebojím. Tak uvidím až přijde někdo nový. Děkuji, a hezký den 🙂

Markéta, Ostrava

Dobrý večer, Jani, jen jsem Vám chtěla dát vědět, že u mě vše ok, cítím se v pohodě a Váš kontakt doporučuji, kudy chodím Děkuji ještě jednou, třeba se znovu uvidíme a šetřím na kurz RUŠ.

Markéta, Ostrava

Ahoj Jani, poprvé v životě jsem zažila něco tak emotivního… vyspala jsem se z únavy CNS 🙂 …strávila krásný večer s Verčou na terase a teď jsem úplně v pohodě. Jediné poznání, které mám je, že mě muž sleduje a ptá se mě, jestli jsem v pohodě…. to na mě musí přeci vidět  🙂  …cítím se „prázdně“ jako když vysypeš odpaďák 😉 … přeji ti klidný víkend.

Děkuji, jsi skvělá!

Olina, Plzeň      

Cítím se strašně fajn. Sleduji, že věci, které mě denně jakkoliv vyvedly z míry, mě už nijak nelimitují. Během víkendu jsem nezpozorovala žádné další věcičky, které by v návaznosti na terapii nějak vyjely. Právě naopak, všechno přesně, jak má být a cítím, jak si běžné věci více užívám. Za to jsem ohromně vděčná a to hlavně Vám, ale také vesmíru, jak se o mě stará.

S referencí určitě souhlasím, i kdyby mělo moje doporučení pomoct alespoň jednomu člověku, tak je to dobře.

Danča, Ostrava

RUŠka s Jančou je báječně nepopsatelná. Moc mi pomohla. Janči přístup je naprosto perfektní, poradí si i s oříškem, kterým jsem já a pomůže vytáhnout přesně to, co je potřeba, navede na cestu, i když ji člověk hned nevidí.

Vendy, Praha

Jana je svědomitá terapeutka, která umí vystihnout a využít dynamiku terapie. Rychle poznala a reagovala na jemné rozdíly v tom, jak jsem se cítila. Uměla mě v pravý čas vrátit k tématu, povzbudit, či nabídla krátký oddech. Také mi vyhovuje, že stejně jako já umí být věcná a rychlá. Jedná empaticky avšak bez zbytečného otálení.

Všechny terapie, které jsme spolu absolvovaly byly pro mne emočně náročné a cítila jsem se po nich vyčerpaná, ale zároveň klidná a uvolněná. Vždy jsem se loučila spokojená a ráda zase jejích služeb využiji.

Jana, Praha

Janu vřele doporučuji, moc mi pomohla. Dělá hotové zázraky… Při terapii umí správně uhodit na hřebíček…

Helena, Plzeň

Teto, posílám Ti zpětnou vazbu našeho povídání, děkuju moc, že sis se mnou o tom všem popovídala, hodně mi to pomohlo. Teď je už všechno, co jsme řešily, v pořádku, se ségrou jsem v pohodě, už se s ní nehádám a nenadáváme si. A to ostatní co jsme řešily jsem hodila za hlavu a začala s tím od začátku, už se všema vycházím v pořádku. Od té doby co jsem u tebe byla se ty problémy snažím řešit sama a pozitivně a docela mi to jde.

Přijde mi, že si uvědomuju, že to co jsme spolu řešily nebylo v mém životě důležité, vůbec nic z toho se nemuselo stát. Budu ráda, když zase budu mít nějaký větší problém a budu moct to s tebou vyřešit a promluvit si o tom. Tak ještě jednou děkuju a budu se těšit na další popovídání, mám Tě ráda.

Anička, Čeladná

Janu jsem oslovila v době, kdy moje máma onemocněla vážnou nemocí a neměla chuť s tím bojovat. Strach z její smrti mě naprosto ochromil a moje psychické problémy se přesunuly do onemocnění štítné žlázy. Bylo potřeba akutně najít pomoc na odstranění příčiny.Terapie byla pro mě emocionálně náročná, ale 100% účinná. Po 4h terapie jsem od Jany odcházela a obrovský balvan v podobě strachu se rozplynul.

Jana umí Vás směrovat po celou dobu terapie k tomu, aby negativní emoce se prostě vyrušily. Vřele doporučuji.

Lenka, Vratimov

S Janou se znám hodně let a jako k terapeutce metody RUŠ k ní mám plnou důvěru. Sama si v posledních letech prošla nelehkým obdobím a musela na sobě hodně pracovat. Věřím že léta tvrdé práce na sobě, cílevědomost a systematičnost z ní dělají vynikající terapeutku která nejen bezvadně ovládá techniku metody RUŠ, ale má i potřebnou empatii a intuici.

Janu Olešovou mohu jako RUŠ terapeutku rozhodně doporučit.

Petr, Praha

Dobrý den paní Olešová, omlouvám se, že se ozývám až teď, ale už mě propustili z nemocnice a jsem v klidu doma. Daří se nám krásně, Ondru občas štve, že ho nic neštve 😀 dokonce přestává kouřit a peníze co by dal za cigarety odkládá na kurz RUŠ, na který chceme jet spolu.

Mějte se hezky a moc děkujeme za nasměrování na správnou cestu 🙂

Nikol a Ondra, Ostrava

Díky RUŠce jsem se naučila zvládat jakékoliv negativní situace. Když se něco objeví, tak už vím, jak to vyRUŠím 🙂 . Janča je velmi příjemná terapeutka, která ví, co dělá a ráda ji doporučím dál. RUŠka je skvělá a rychlá metoda, která dokáže vyřešit věci, které si neseme v sobě od útlého dětství a ani nevíme, že nám ubližují.

Petra, Ostrava