o mně

Kurz RUŠky

By 19/10/2021 14 dubna, 2024 No Comments

Víte co se může stát, když terapeutka RUŠky začne randit s neRUŠákem? Navíc když on ji hned na začátku vztahu slíbí, že pojede na kurz? Ne proto, aby konvertoval k RUŠákům, ale aby věděl co to je, jak to funguje, protože pro ni je to důležitá součást života.

On pak najednou zjistí co to stojí a objeví se spousta důležitějších věcí, pak přijde covid, kurzy se ruší. On to přetočí a říká, že by moc rád jel, ale nemůže. V létě se mu to zase nehodí, na podzim se vrací covid a zůstává i přes zimu. Přichází další jaro… Já vím, že nesmím tlačit, vím, že je to k ničemu, ale kdo se má pořád dívat na ty jeho “kolečka”? Co Vám budu povídat, vyzkoušela jsem na něj všechno, ale byl vytrvale umíněný a těch výmluv co vymyslel.

Teprve pak mi došlo, (jo jo, trvalo mi to), že lpím. Pak jsem to pustila s tím, že buď to nějak půjde i s jeho “kolečkama” nebo to nepůjde a půjde to bez něj. Ukápla nějaká ta slzička a bylo rozhodnuto.

Už přesně nevím, jestli to bylo za měsíc nebo za tři, najednou byl přihlášený na kurz a vypadal, že pojede. Po těch měsících výmluv jsem mu to moc nevěřila, ale fakt odjel.

Hned druhý den kurzu mi volal a říkal, jak je ta RUŠka jednoduchá, logická, prostě skvělá a že nechápe, proč tam nejel dřív… To si pak říkám milovat nebo zabít?

Vrátil se mi ten samý chlap a zároveň úplně jiný, mnohem víc otevřený, laskavý, tolerantní.

Kurz si moc užil, svými nechutnými vtipy prý rozesmíval lektory a znechucoval některé účastníky.

Leave a Reply